KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7451405
nr 745 1405
Torbjörn Zetterholm
(f. 1921), Sverige
Akvarell, Torbjörn Zetterholm, motiv från Lofoten, signerad, motivets mått: 19x59
Torbjörn Zetterholm, svensk målare född 1921.
Utrop:
700 kr
Såld:
850 kr
måndag 5 mars 2012
kl 18:31:55
300 kr
650 kr
800 kr
Torbjörn Zetterholm
Läs mer om Torbjörn Zetterholm